UPOZORNĚNÍ

Zawy potřebuje pomoc na facebooku .. :)

9. května 2011 v 8:15 | Mish.k.a


Nenutím vás, dávat mu hlas, ale jestli máte chvíli, byli byste moc hodní :) sama jsem mu hlas dala a na chvíli propůjčila svou skupinu kvůli propagaci.

Hlasovat pro něj můžete na http://ford.candyapps2.cz/post?post_id=623 :)

A třeba propagujte dál :)

It's all about....

22. září 2010 v 15:46 | Happily Desperate
:) tak.. všichni asi nejsou takoví fanatici jako já. Pro někoho je někdy sezóna šortek, pro mě je teď sezóna seriálů :) a protože jim fakt věnuju dost času a už jich pár je, pro pár jsem jich už udělala článek a budu tam každý týden házet odkazy na nové díly.. Ať tu aspoň něco vždycky přibývá :))


Jinak už mi vysílají Jak jsem poznal vaši matku, ale na tenhle seriál znám úžasný web - himym-online.info. Tento týden mi konečně začal Dr. House, kterého sem "házet" budu. Napjatá čekám na další díl Upířích deníků, Hellcats a i Gossip Girl. Smallvile se ještě na program nedostal a Lovci duchů taktéž. No, bude to nabité to zvládat přes školu. O prázdninách to byla hračka ale teď, s těmi výpadky internetu teda nevím :)

Smile

Spřátelení s AnCuSsQou

29. prosince 2009 v 11:22 | Mish.k.a
Tak mám new eSBé a je jím AnCuSsQa s blogem http://ash-gir.blog.cz/ ...
Určitě se tam koukněte :))

Diplomek pro:

Diplomek od:Historie událostí na blogu

5. prosince 2009 v 10:57 | Mish.k.a
Nevím co mě to z ničeho nic napadlo, ale jdu do toho... Hodím sem pár zajímavých dat, které jsou teda nejspíš zajímavá jen pro mě, ale névádí :))
Založení blogu

12.3.2007 20:07

Myšlenka pro
založení

Měl to být blog celý o celebritách :))
První článek

Oznámení o založení blogu :))

První design

V záhlaví byly samé malé fotečky celebrit - byl hrozně nevkusný a nezdařilý ... aby ne když to byla moje první zkušenost s grafikou jestli se to tak dá říct :))

První "povídka"
8.6.2008 18:21 (ale jako první napsaná pro blog nebyla mám ten pocit..) Vem mě zpět

Rubrika "Můj zpovědníček"

Vznikla, když jsem se 2.4.2007 nudila u příbuzných a potřebovala někam své dětské starosti vypsat:)) Co může být horšího?
Design, který se mnou vydržel nejdéle

Modro-černý - nechala jsem ho nastavený asi půl roku!!! To je u mě fakt co říct... jsem schopná měnit design už po dvou dnech... :D DESIGN ..

edit 2011-02 :) design s Ashley vydržel přes 7 měsíců.. nahradil ho prozatím stávající, blížící se k půl ročku :) fialový design se mnou :)
První komentář u článku
Podle mého pátrání byl od Verči 16. března 2007 v 18:19 u foteček Matta Czurchyho z Gilmorek... No co s věkem......ti starší sou někdy taaak sladcí.Máš to tu fag moc hezký,esi chceš tak se koukni ke mě já tam mám taky hafec hezkejch herců=)
Nejvíc komentovaný článek

(vynechám z toho Reklamky a článek pro spřátelení atd. x))..) Klávesové zkratky ALT + ... « jestli se to tak dá brát nebo jinak by to byla povídka Kdo se v lásce vyzná, ať zvedne ruku...a kdo se vyzná v tomhle?
První eSBéé :))
Ráda bych řekla, že se mnou vydrželo až do teď, ale né mno :)) Takže abych to zkrátila ... Mým prvním eSBéé byla holka s blogem http://kralik13.blog.cz
http://www.mydesktopangel.com/images/index_03.jpg

Chceš [čejndžnout] ikonku?

13. listopadu 2009 v 15:02 | Mish.k.a
Ahojky :) Kdysi jsem aktivně vyměňovala ikonky, ale pak jsem měla různá menu a tak podobně a přestala s tím. Teď je to zpět... Kdyby někdo chtěl vyměnit ikonku, stačí napsat tady nebo jinam :) Jak budete chtít. Moje je už na stálo tahle:


Pro výměnu ikonek nemám žádná pravidla - jako velikosti a tak. Jenom jedno a to že si skutečně na svoji stránku musíte dát i mou :)) Mé oblíbené stránky samozřejmě nemusí, jejich ikonky k sobě dám totiž na vlastní popud.
_____________________________________________________________

VAŠE IKONKYTričká s potlačou

Zhodnocení mého blogu

30. října 2009 v 17:40 | Mish.k.a
MjUzIKberus byla tak hodná a zhodnotila mů blog :) Moc děkuju :-*

**********************************************
Hodnotí kdo: MjUzIKberus
Hodnotí koho: Mish.k.a

**************************************************

1) První dojem1323132313231323/5
2) Záhlaví 13231323132313231323/5
3) Okraje stránky+stránka13231323132313231323/5
4) Menu 13231323132313231323/5
5) Barevné sladění 13231323132313231323/5
6) Celkový design 1323132313231323/5
7) Obsah 1323132313231323/5
8) Celkem 32/35

Každý bod má maximálně 5 srdíček 1323

***************************************************

Ahojky, máš zajímavý blog, tedy hlavně originální design, líbí se mi :) ...i když většinou nemám ráda, když je blog moc barevnej, tak u tebe je to něco jinýho, je to barevný, ale stále to ladí s tvým designem, takže fajne :)
tím pádem za záhlavko, za okraje a stránku a taky menu máš plný počet..pný počet máš taky za barevné sladění :)
M8š hezký blog bud na něj pyšná :)

Tvorba novýho designu...

16. září 2009 v 14:04 | Mish.k.a
Tak lidi...už jsem chtěla změnit design. Už mě nebaví a taky jsem zjistila, že na některých monitorech ani není celý x((

Na druhém blogu jsem začla teda new design a už jsem ho chtěla nastavit, když jsem zjistila, že mi nejde změnit menu v profilu!! Zkoušela jsem to několikrát na obou blozích a ono nic x((

Nevíte čím by to mohlo být?? Ne že by to byl nějak pěkný design...moc jsem se s ním nenadřela a je opět celkem obyčejný, ale prostě to chce změnu už mno...

Dole mám to menu, abych ho pak nemusela dělat znovu kdyžtak xD a taky náhled na ten des x)

Potřebuju hláseček x(

26. července 2009 v 0:13 | Mish.k.a


Lidičkýý, moc vás prosíím, hlásněte mi tadýQ!! Jsem tam jako Mish.k.a s Brookelle Bones <3 všem co mi hlásnete moc moc děkuju a kdyžtak si klidně o protislužbičku písněte... <3

Do prdele :'(

24. dubna 2009 v 20:42 | Mish.k.a
Narazila jsem na tohle na youtube :'( Krásný mno... = "LoveX - Yours"Do prdele - kdybyste byli i jen na kilometr ode mě, 100% byste mě slyšeli, jak tu upe vřeštím, respektivě bulím :'( Všechno mě štve... Volala jsem kupě lidí a až Evka mi to vzala, tak aspoň někdo. Pokecaly jsme (polovinu mi nerozumněla, jak jsem brečela, ale neva...), domluvily na zítra a...bože, ať tu to přestane!!! Brácha kvůli mě ani spát nemůže, ale to prostě nejde přestat. Miluju ho...MILUJU!!!! Chybí mi neskonale moc a nemůžu bez něj žít dál, ale...musím...a...nezvládám to prostě... Nedokážu to...a stejně musím :'( Sakra... :'( Miluju tu písničku... :'(

POZASTAVENÍ BLOGU

25. února 2009 v 20:39 | Mish.k.a

!!! BLOG OFICIÁLNĚ POZASTAVEN !!!Nějak nemám chuť na blog nic přidávat a zkrátka mě u něj nějak nic nedrží...
Odteďka oficiálně pozastavuju blog, nevím, na jak dlouho...
Na týden, na dva...na měsíc...?? Opravdu nevím,
ale snad ne na zas tak dlouho...
Každopádně se uvidí...

Momentálně dělám na jiném blogu, možná dám semka odkaz,
až bude hotový... Jde o překlad knížky Rozbřesk :)
od Stephenie Meyerové... Zatím graficky
upravuju a chystám se přepsat
několik kapitol, protože
jsou slovensky :)

A eSBínka, promiňte...mrkat na vaše stránečky budu furt,
ale jestli si mě chce kdosi vymazat, nebudu mu v tom bránit :)...:(
_____________________

Dodatečně něco málo...

Čatokrát mě napadá, o čem všem bych vám tady mohla napsat, kolik příběhů s nejrůznějšíma klukama povyprávět a pak až mi trkne, že jsem to tadyk pozastavila a bylo by divný, kdybych sem prostě občas něco takovýho hodila...

Je to pár dní, co jsem tak přemýšlela nad sebou...nad vším, co se kolem mě děje... Spíš nad tím, co všechno míjím, protože kolem mě se absolutně nic neděje!! Toužím po lásce...tak moc, až jsem před už pár týdny sama sobě nalhala jednu obrovskou lež a ten, který tvrdil, že mi to neuvěří, uvěřil... Jenomže, jak jsem už dávno řekla, je to pryč a nemůžu si nalhávat, že ne, když je to jenom kvůli toho, že chci mít pocit, že pro to, abych nebyla sama, aspoň něco dělám, když u toho, kterého chci opravdu jsem to vzdala... Ne úplně, v srdci to nevzdám nikdy, ale rozum už se to nesnaží vytahovat a bere to, jak to je a taky vždycky bude... Přesvědčuju se, že mi to nevadí, že jsem se s tím smířila a vracím se ke vztahům, které pro mě jsou už dávno uzavřené, jen abych tomu utekla... Prý jsem moc špatná lhářka, ale...já s tím nikdy nesouhlasila...vždyť dokážu perfektně lhát i sama sobě a nakonec mi na to všechno všichni skočí... Na světě existuje jenom jedna osoba, kterou neoblafnu a která mě zná líp, než znám sama sebe já :) Mám tě moc ráda :o*

Upozornění na začínající stránečku :)

18. února 2009 v 18:03 | Mish.k.a
Takže...v reklamkách se mi objevila prosbička o...jak bych to řekla...menší zviditelnění jednoho nového blogísku... Tohle je adreska » http://life-in-allmusic.blog.cz/. Blog je zaměřený na různé známé osobnosti. Vedou ho dvě holky a já vás opravdu prosím, abyste na něj aspoň mrkli a napsali do rubriky About Blog » Blog, svůj názor na něj :) Potěší to je i mě... Kdo se bude obtěžovat, těm moc děkuju :) :o*

Sněží už i v Ostrave :oD

22. listopadu 2008 v 7:56 | Mish.k.a
Mno tak to jo... TaŤka do mě furt hustil, ať už nosím zimní věci a vytáhnu si zimní boty, že bude brzy sněžit - jsem mu řekla, ať neblbne - u nás v Ostravě a sněžit?! To jsem si říkali včera. Už večer se lehce - mno tak trošku vce - začal z nebe sypat sníh a dneska ráno v tom nadělování běloby pokračuje! Jinak mějte se hezky, paaa

Promiňte!!

18. července 2008 v 21:04 | Mish.k.a
Chci se vám všem tady omluvit za to, jak úděsně vypadá menu - mám v tom jaksi bordel, všehno skáče kam chce a prostě to už nezvládám... Napravím to zítra, když budu nastavovat nový design (k prohlídnutí → zde ←)... Paaa!!

Nový design??

17. července 2008 v 15:43 | Mish.k.a
No...měla jsem - zase x( - čas, tak jsem si tak hrála s jedním obrázkem, který se mi tak líbí, že s ním prostě musím mít design, teď jen, jestli se vám bude líbit x( Prohlídnout si ho můžete tadyk a náhled vám dám hned sem:
Do komentářů mi, prosím, napište, co si o něm tak myslíte. Mějte se krásně...paá x(
P.S.: Omluvte moji špatnou náladu, ale...mám teď samé problémy...x(

ODJÍŽDÍM!!!

27. června 2008 v 19:22 | Mish.k.a

Tak, lidi! Bacha! Teď tak na dva týdny odjíždím, tak se to tu vůbec nepohne! Promiňte! Jedu k moři a potom na chatičku... Mějte se klásně a já už jedůůů...paá!

Hlásněte, prosím!

29. května 2008 v 22:08 | Mish.k.a

MOC VÁS PROSÍM! HLÁSNĚTE MI → zde

JE TO GRAFICKÁ SOUTĚŽ, VE KTERÉ MÁM ZROVNA BLEND!!
HannaBethsmotylkemblend

Zákaz počítače x(

27. května 2008 v 5:49 | Mish.k.a
Tímto s vám chci omluvit, ale rodičům přeskočilo a mám zakázaný počítač...
Mějte se hezky, časem se zas objevím...
Stále pro mě hlasujte →

Hlásky, prosím!

26. května 2008 v 5:40 | Mish.k.a
Ani jsem nevěděla, ale začala soutěž o nej citát → SONCitát
A pořád se soutěží v grafické soutěži → Grafická Soutěž (Mish.k.a)

VŠEM ZA HLÁSKY OPĚT DĚKUJI A PROSÍM LIDI O DALŠÍ x)

Hlasujte pro mě, prosím!

22. května 2008 v 6:04 | Mish.k.a

Prosím všechny, co navštívíte můj blog a hlavně SB! Hlasujte pro mě na této stránce v 1. kole grafické soutěže! Soutěžím jako Mish.k.a s avatarem, na kterém je Ashley Tisdale... Děkuji všem, ti, kteří napíšou, který hlas to byl, dostanou diplom!

Hlasujte pro mě!

11. května 2008 v 18:46 | Mish.k.a
Chtěla bych vás o něco poprosit, hlasujte pro mě, prosím, v prvním kole o nej celebritu na této stránce... Soutěžím se suprovou Ashley Tisdale... Všem za hlásky děkuju, a když mi tady do komentářů napíšete číslo svého hlasu, dostanete diplomek!
ashley
 
 

Reklama